Sport in de klimhal

RedactieAlgemeen nieuws

Sportklimmen is een snel in populariteit gestegen professionele tak van sport, waarbij de leerlingen leren om samen te werken, verantwoordelijkheid te nemen en om angsten te overwinnen. Sportklimmen is een fysiek inspannende sport waarbij alle spiergroepen worden gebruikt en waarbij balans, kracht en lenigheid belangrijk is.

Klimmen heeft een positieve invloed op de motoriek. Naast dit fysieke aspect worden leerlingen aangespoord om hun grenzen te verleggen en om in overleg met elkaar sportieve resultaten te boeken. Een verbetering van het eigen zelfvertrouwen en het versterken van een positief zelfbeeld zijn mede een doel van deze activiteit.

De klimlessen worden, altijd in aanwezigheid van onze docent, gegeven door gecertificeerde instructeurs.