Aanpassing in de schoolgids; benodigde schoolartikelen

a.karicAlgemeen nieuws

Asalamu Aleikum,

Geachte ouders/verzorgers,

Op pagina 38 van de schoolgids stond welke artikelen door ouders/verzorgers aangeschaft moesten worden. Vanwege de woordkeuze in een zin is er bij enkelen verwarring ontstaan over de aanschaf van schoolboeken. Middels dit schrijven willen wij misverstanden voorkomen. Daarom is de betreffende alinea als volgt gewijzigd:

“De verplichte schoolboeken worden door de school betaald en moeten aan het einde van het jaar weer ingeleverd worden. Naast de schoolboeken, kunnen er ook boeken of andere artikelen (bijvoorbeeld een rekenmachine of woordenboeken) op de lijst van benodigdheden staan. Dergelijke benodigdheden zijn voor eigen rekening.”

Bij deze nog even de lijst aan benodigdheden:

Benodigde schoolartikelen:
 • Schoolagenda;
 • Etui;
 • Passer;
 • Lijm;
 • Schaar;
 • Grijs HB-potlood;
 • Kleurpotloden;
 • Gum;
 • Puntenslijper;
 • Markeerstiften;
 • Pennen (blauw, rood, groen, zwart);
 • Geodriehoek;
 • Liniaal 30 cm;
 • Plakband;
 • Schriften met lijntjes (gelinieerd, A5- en A4 formaat);
 • Schriften met ruitjes van 1 x 1 cm (A4);
 • Kaftpapier;
 • Rekenmachine merk Casio FX-82MS;
 • Etiketten om op de kaft te plakken;
 • Tabbladen;
 • Gepaste sportkleding;
 • Meest recente Bosatlas.

Wij hopen u zo voldoende geïnformeerd te hebben.

Als u nog vragen heeft kunt u contact opnemen met de administratie.

Met vriendelijke groet,

Team Cornelius Haga Lyceum