Schooluitje Omniversum en Scheveningen

a.karicAlgemeen nieuws

Afgelopen maandag gingen onze leerlingen in het kader van mens & maatschappij (geschiedenis en aardrijkskunde) naar Den Haag voor een voorstelling in het Omniversum. De panoramavoorstelling ging over de geallieerde landing op Normandië (D-Day) en maakte op veel leerlingen indruk.

Na de voorstelling en het gebed in het Marriott hotel werden de leerlingen met bussen opgehaald voor een bezoekje aan de stranden van Scheveningen. Daar deden ze een rondje in het reuzenrad en werd er, na een lange kustwandeling, gedineerd in visrestaurant Simonis en vertrokken we weer met zijn allen naar Amsterdam.

Het was een leuke en geslaagde dag die zeker voor herhaling vatbaar is!

Graag bedanken we de begeleiders en hulpouders die zijn meegegaan.