Persbericht 4: Vrijdag 21 juni 2019

a.karicAlgemeen nieuws

Docent geschorst wegens het tonen van een filmpje buiten het vastgesteld curriculum

Op 12 juni 2019 heeft de administratie een korte opname opgestuurd gekregen, waarin spreker F. El Bouch te zien is op een smart-board van de school. Daar is direct een melding van gemaakt. Na intern onderzoek door de dagelijks bestuurder is gebleken dat een docent op 3 juni 2019 in het kader van pesten en de negatieve gevolgen daarvan een filmpje van circa vijf minuten heeft getoond aan één klas.

De dagelijks bestuurder heeft in bijzijn van zowel de directieassistente en de zorgcoördinator op 13 juni 2019 een officieel gesprek gevoerd met de docent. Inmiddels is de betreffende docent geschorst, op non-actief gesteld en wordt zijn contract niet verlengd vanwege het ernstig in strijd handelen met het vastgestelde curriculum.

Cornelius  Haga Lyceum