Oproep van de Inspectie van het Onderwijs!

Redactie Cornelius HagaAlgemeen nieuws

De Inspectie van het Onderwijs doet de komende periode onderzoek op het Cornelius Haga Lyceum om na te gaan of het bestuur de in 2019 vastgestelde tekortkomingen heeft hersteld, met uitzondering van de tekortkomingen die te maken hebben met het burgerschapsonderwijs en het financieel beheer. Daarover heeft de rechter immers gezegd dat de school niet in strijd heeft gehandeld met de wet.

Als u relevante informatie heeft ten behoeve van het onderzoek en die met de inspectie wilt delen, dan kunt u contact opnemen met het Loket van de Onderwijsinspectie. Alle contactgegevens, waaronder een contactformulier, zijn te vinden op www.onderwijsinspectie.nl/contact


Telefoon: 088-669 60 60


De inspectie gaat uiteraard vertrouwelijk met uw informatie en met uw contactgegevens om.