Arnoud van Doorn directeur op 1 april!?

a.karicAlgemeen nieuws

Gisteren heeft de school naar buiten gebracht dat ‘na intern overleg’ zou zijn ‘besloten om de heer van Doorn te benoemen als interim-directeur van het Cornelius Haga Lyceum.’ Zoals we hadden verwacht is dat nieuws binnen enkele uren viraal gegaan. Vrijwel alle media namen het bericht over, duizenden mensen schreven erover op het internet, sommige politici waren in de war en weer anderen stonden gelijk klaar om hun eigen agenda te promoten.

Een 1 april grapje, zoals sommigen al was opgevallen. De heer Van Doorn is geen interim directeur geworden. Wij waarderen de inzet van Arnoud als vrijwilliger binnen de school. Tevens danken we de media die ons geholpen hebben om een (in Nederland) vanaf het jaar 1561 bestaande traditie levend te houden.

De kinderen hebben van dit ‘burgerschapsevent’ genoten, zo houdt ook het Cornelius Haga Lyceum Nederlandse tradities in stand. Het Cornelius Haga Lyceum schrijft in 2019 wederom geschiedenis, maar nu wellicht met de beste 1 april-grap van het jaar.